Kviečiame registruotis į virtualią filmo „Gerumo stebuklas“ peržiūrą

Renginys
2021-05-05 / 2021-05-05
Kviečiame registruotis į virtualią filmo „Gerumo stebuklas“ peržiūrą.
Registracija vyksta iki gegužės 5 d. (imtinai). REGISTRACIJOS ANKETA.

Dalyvių skaičius ribotas.

Filmo peržiūra namų kino platformoje bus aktyvi nuo gegužės 6 d. 08.00 val. iki gegužės 8 d. 23.59 val.

Su užsiregistravusiaisiais mes susisieksime nurodytu el. paštu ir atsiųsime filmo nuorodą iki peržiūros likus kelioms valandoms.

Režisierius – Stephen Chbosky.Vaidina: Julia RobertsOwen WilsonJacob Tremblay.Trukmė: 1 val. 53 min. 

Augustas „Ogis“ Pulmanas gimė deformuotu veidu ir didžiąją pirmųjų dešimties gyvenimo metų dalį praleido ligoninėse ir namie. Berniuko sveikatai pagerėjus, jo tėvai nutaria leisti sūnų į mokyklą. Būsimasis penktokas labiausiai norėtų tapti nematomas, deja, išskirtinis jo veidas aplinkiniams yra tarsi žvilgsnių magnetas. Mokyklos peštukai iš karto ima kabinėtis prie Ogio. Tačiau tarp daugybės vaikų atsiranda pora drąsuolių, kurie, nebijodami bendros nuomonės, pasiūlo savo draugystę jautriam ir geraširdžiam naujokui. 

Su Ogio išskirtinumu turi susigyventi ne tik mokiniai, bet ir jo tėvai, mokytojai ir visi miestelio gyventojai. Gera, užjaučianti ir nuolat kitiems pasiruošusi padėti išskirtinio berniuko širdis galų gale nugali išankstinius nusistatymus ir parodo, kad tikrasis grožis visuomet slypi viduje. 

Filmas sukurtas pagal rašytojo R. J. Palacio to paties pavadinimo romaną. 

Renginio organizatorė Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Veikla organizuojama iš LR kultūros ministerijos finansuojamos priemonės „Aprūpinti bibliotekas socialinės ir informacinės atskirties gyventojų grupėms skirta įranga ir priemonėmis“ lėšų ir yra Nacionalinės bibliotekų savaitės programos dalis.

Komentarai