Vaikų bibliotekoms Fondas dovanojo naujų knygų

Renginys
2017-10-23 / 2017-10-23
Bibliotekos Konferencijų salė

2017 m. spalio 23 d. bibliotekoje vykusioje labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ knygų dovanojimo šventėje Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono įstaigoms, turinčioms vaikų biblioteką, buvo perduota 2295 vnt. 2016 metais išleistų knygų vaikams. Tokia knygų dovanojimo akcija vyksta jau ketvirtą kartą.

Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktorė Vaida Rukuižienė pristatė vaikams šių metų „Vaikų bibliotekėlės“ komplektą, kurį sudaro 9 pavadinimų  knygos. Tai Ramunės Levickytės „Adelės dienoraštis“, Giedrės Rakauskienės „Dramblys ir antis“, Ilonos Ežerinytės „Šunojaus diena“, Gajos Gunos Eklės „Brolis, kurio nereikėjo“, Mariaus Marcinkevičiaus „Voro koja“, Rebekos Unos „Aš esu Tomas, seklys“, Linos Darbutaitės „Baltas dangus“, Ignės Zarambaitės „Skudurinukė“ ir Gintarės Adomaitytės „Debesėlis ieško vardo ir kitos pasakos“.

Pradinių mokyklų, vaikų darželių, vaikų namų ir kitų įstaigų, kuriose ugdomi vaikai iki 12-os metų, bibliotekos pasipildė geriausiais vaikų literatūros leidiniais. Iš viso knygų bibliotekėlės perduotos 55-ioms Šiaulių miesto ir 32-iem Šiaulių rajono įstaigoms.  Knygų rinkinius gavo Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka ir 7-ių jos filialų bibliotekos, Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir 26-ių jos filialų bibliotekos, taip pat Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius.

Knygų dovanojimo šventėje netrūko linksmybių. Muzikinius pasirodymus surengė Šiaulių logopedinės mokyklos ir Šiaulių rajono Stasio Anglickio progimnazijos dainininkai ir šokėjai.

Šventės dalyvius LR Seimo narių, šiauliečių Arūno Gumuliausko ir Stasio Tumėno vardu pasveikino jų padėjėjas Egidijus Elijošius, kuris palinkėjo vaikams daugiau skaityti gerų knygų, o jų mokytojams ir bibliotekininkams padėkojo už pastangas šviesti Lietuvos jaunimą.

Laimos Juzulėnienės inf.
Ievos Slonksnytės nuotr.

Komentarai