„Leidėjų forumo“ tiesioginė transliacija

Informacija
2021-05-06 / 2021-05-06

Artėja Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Šia proga Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia stebėti „Leidėjų forumo“ tiesioginę transliaciją. Transliacija vyks gegužės 6 d. 10 val.

Leidėjų forumas – pirmą kartą vykstantis renginys. Tai – pokalbiai su Lietuvos leidėjais šiandien aktualiomis temomis. Šių metų forume – penkios diskusijos, kuriose bus kalbama apie tai, kaip pakito leidyklų veikla. Ar dėl pandemijos jos knygų skaitytojams gali pasiūlyti mažiau, nei norėtų? Kaip įsivaizduojamas ateities skaitytojas, ar knyga Lietuvoje jau yra prieinama visiems, norintiems pažinti literatūrą? Koks yra šiandienos vaikų literatūros leidėjas, kaip jis augina savo skaitytojus? Aktualius klausimus su leidėjais kels ir jaunimas – kas yra svarbu jaunam žmogui?

 

Šis forumas yra dalis akcijos „Lietuva skaito“, kuri skirta gegužės 7-ajai, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. Šiai temai skirti renginiai prasideda nuo balandžio 23-iosios – Pasaulinės kalbos ir knygos dienos. Šiemet akcija kviečia skaityti vaikams, o šeimas kurti skaitymo tradiciją namuose.

 

Nuoroda prisijungti:

https://www.youtube.com/watch?v=0jaISy1bSuc

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos inf.

Komentarai