Mokymai NVO atstovams apie tinklaveiką

Mokymai
2022-06-01 / 2022-06-01

Gegužės 31 d. ir birželio 1 d. vyko nuotoliniai mokymai „Socialiniai ryšiai ir tinklaveika“. Juos vedė Žanas Gongapševas, verslo konsultantas, mokymų treneris, komunikacijos ir pardavimų vadybos praktikas.

Mokymų dalyviai, nevyriausybinių organizacijų atstovai, sužinojo, kaip dirba socialinių ryšių plėtros specialistai ir kaip patiems sėkmingai plėtoti socialinius ryšius, kad iš jų būtų galima gauti didžiausią naudą. Lektorius pristatė tinklaveikos koncepciją, pateikė praktinių pavyzdžių ir davė patarimų, kaip tinklaveika gali būti naudinga nevyriausybinių organizacijų atstovams. Dalyviai sužinojo apie efektyvias socialinių ryšių plėtros strategijas. O grupėse atliktos praktinės užduotys padėjo geriau suprasti, kaip patiems prisistatyti arba pristatyti savo organizaciją, kad būtų lengviau megzti ryšius.

Šie mokymai yra projekto „Nevyriausybinių organizacijų atstovų bendrųjų vadybos ir komunikacijos kompetencijų tobulinimas“ dalis. Projektu siekiama tobulinti Šiaulių ir Telšių apskričių savivaldybių nevyriausybinio sektoriaus kultūros ir laisvalaikio organizacijų narių bendrąsias projektų valdymo, rinkodaros ir komunikacijos kompetencijas.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

 

Mokymai

Komentarai

Skip to content