Mokymai „Vaizdinės medžiagos pateikimas viešojoje erdvėje“ NVO atstovams

Mokymai
2022-10-27 / 2022-10-27

Spalio 27 d. vyko nuotoliniai mokymai „Vaizdinės medžiagos pateikimas viešojoje erdvėje“ nevyriausybinių organizacijų (NVO) atstovams per „Teams“ programą. Mokymus vedė Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos dizainerė maketuotoja Ieva Slonksnytė ir vyriausioji metodininkė Paulina Sprindžiukaitė.

Mokymų metu buvo pristatomi pagrindiniai žingsniai, kuriuos reikia žengti prieš pradedant kurti vaizdinę medžiagą, skirtą viešinimui. Dalyviai sužinojo apie kompozicijos svarbą, spalvų ir šrifto parinkimą bei svarbiausius principus, kurių reikia laikytis kuriant vizualinę medžiagą. Antroje mokymų dalyje dalyviai buvo supažindinti su grafinio dizaino programa „Canva“, pristatytos jos galimybės ir funkcijos. Mokymų pabaigoje buvo atliekama praktinė užduotis – vaizdinės medžiagos kūrimas socialiniam tinklui.

Šie mokymai yra projekto „Nevyriausybinių organizacijų atstovų bendrųjų vadybos ir komunikacijos kompetencijų tobulinimas“ dalis. Projektu siekiama tobulinti Šiaulių ir Telšių apskričių savivaldybių nevyriausybinio sektoriaus kultūros ir laisvalaikio organizacijų narių bendrąsias projektų valdymo, rinkodaros ir komunikacijos kompetencijas.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

Komentarai

Skip to content