Nauja bibliotekos savanorė – Eva

Savanorystė
2021-10-07 / 2021-10-10
Biblioteka

Rugsėjo pabaigoje 6 mėnesius truksiantį savanorystės kelią pagal programą „Jaunimo savanoriška tarnyba“ bibliotekoje pradėjo Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos IV klasės moksleivė Eva Bertašiūtė. Kviečiame artimiau susipažinti su naująja savanore, sužinoti daugiau apie ją, jos pomėgius ir  savanorystės motyvus.

Savanorė Eva apie save:

Esu Eva, man aštuoniolika metų, mokausi Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje. Esu baigusi muzikos mokyklą. Domiuosi programavimu, informacinėmis technologijomis. Laisvalaikiu mėgstu leisti laiką su draugais ir šeima, keliauti, gaminti, skaityti bei žiūrėti filmus ir serialus.

Apie savanorystę mąsčiau jau ilgai, tad šiais metais prisiruošiau tai išbandyti. Knygas mėgdavau skaityti nuo mažens, tačiau mane labiau domino kasdienybė bibliotekoje, ką bibliotekoje dirbantys žmonės daro, kokios jų pareigos. Tad, tai ir pastūmėjo 6 mėnesių savanorystei pasirinkti būtent Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąją biblioteką. Manau, kad savanorystė padės man atrasti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, praplėsti akiratį bei įgauti kompetencijų.

 

Komentarai