Pabėgimo kambarį išbandė mokiniai iš Molėtų

Edukacinis užsiėmimas
2022-06-07 / 2022-06-07
Biblioteka

Birželio 8 d.  bibliotekoje apsilankė Molėtų gimnazijos 10 klasės mokiniai, kurie išbandė pabėgimo kambarį „Svečiuose pas Povilą Višinskį“.

Mokytoja Valerija papasakojo kodėl pasirinko atvykti būtent į Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąją biblioteką: „Artėjant vasaros atostogoms norėjome pramoginės ekskursijos, todėl prieš atvykstant į Šiaulius, internetinėje svetainėje pasidomėjome ką bibliotekoje būtų galima nuveikti. Akį patraukė pabėgimo kambarys, kurį panorome išbandyti“.

Mokiniai pabėgimo kambaryje užtruko apie pusvalandį kol išsprendė visus galvosūkius ir atliko užduotis. Ištrūkę iš pabėgimo kambario ir kupini džiugių emocijų, mokiniai sakė, kad šis patyrimas jiems labai patiko: „Susitelkę ir padėdami vienas kitam, įveikėm užduotis, nors kartais ir buvome praradę viltį išspręsti galvosūkius. Ištrūkti iš kambario padėjo turimos žinios iš lietuvių kalbos pamokų, taip pat sužinojome ir naujų dalykų. Grįžę į savo miestą, šį pabėgimo kambarį, būtinai rekomenduosime ir kitoms klasėms“.

Pabėgimo kambarys

Komentarai

Skip to content