Pasaulinės vandens dienos renginys mažiesiems

Renginys
2023-03-22 / 2023-03-22
Bibliotekos Konferencijų salė

Kovo 22 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje paminėta Pasaulinė vandens diena. Čia lankėsi Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro (ŠRATC) atstovės. Per šimtą ikimokyklinio amžiaus ir pradinių klasių moksleivių iš kelių Šiaulių ugdymo įstaigų susirinko į edukacinį užsiėmimą, skirtą šiai dienai paminėti.

ŠRATC atstovė Jurgita Udrienė pasidalijo žiniomis, kaip neatsakingai išmetamos atliekos patenka net į vandenynus ir juos užteršia, kiek mikroplastiko per užterštą vandenį suvartoja gyvi organizmai. Užsiėmimo pabaigoje mažieji dalyviai galėjo pasitikrinti savo žinias atlikdami praktines rūšiavimo užduotis.

Po edukacijos visos vaikų grupės buvo apdovanotos tvariomis ŠRATC dovanėlėmis, kurios prisidės prie tvaraus mąstymo ugdymo nuo mažų dienų.

Dovanų sulaukė ir bibliotekos Vaikų abonementas. Nuo šiol mūsų mažieji lankytojai galės mokytis taisyklingai rūšiuoti pasitelkę specialią žaidimo lentą su spalvingais lipdukais, o pasinėrę į Danguolės Kandrotienės knygos „Berniukas ir maišiukas“ veikėjo pasaulį – mokytis mąstyti ir elgtis tvariai.

I. Slonksnytės nuot.

Komentarai

Skip to content