Kalėdiniai renginiai bibliotekoje

Renginys
2021-12-07 / 2021-12-16
Biblioteka

Gruodžio 7–16 dienomis, laukiant gražiausių metų švenčių, bibliotekoje šurmuliavo šventiškai nusiteikę vaikai. Jie dalyvavo įvairiuose kalėdiniuose bibliotekos renginiuose.

Mažieji bibliotekos lankytojai nepraleido progos sudalyvauti kalėdiniuose sensorinių skaitymų užsiėmimuose, kurių metu buvo skaitoma Paolos Migleri knyga „Belaukiant Kalėdų“. Klausydamiesi pasakos, vaikai aktyviai įsitraukė į edukacinio užsiėmimo veiklas. Džiaugsmingai nusiteikę puošė eglutę, barstė sniegą, blizgančiomis žvaigždėmis padabino bibliotekos erdvę ir sukūrė jaukią šventinę atmosferą. Sensorinių skaitymų metu tikslingai parinktos praktinės užduotys, kvapai, garsai iliustravo skaitomą tekstą, padėjo lengviau jį suvokti ir aktyviai dalyvauti skaitymo procese.

Kūrybinėse kalėdinio atviruko dirbtuvėlėse edukacijoje „Mano šv. Kalėdų atvirukas“ vaikai turėjo galimybę atskleisti savo kūrybiškumą ir išmokti naujos atvirukų gaminimo technikos. Išbandydami plastiko raižinio techniką, bibliotekos lankytojai gamino unikalius kalėdinius atvirukus, skirtukus knygoms. Šventiškai nusiteikę vaikai pasakojo, kad dovanos savo kurtus darbelius artimiems žmonėms šv. Kalėdų proga.

Edukaciniame užsiėmime „Kuriame kalėdinę istoriją“ pasitelkdami vaizduotę ir naudodami įvairias kūrybines priemones, vaikai kūrė kalėdinę istoriją. Edukacinis užsiėmimas supažindino su istorijų pasakojimo tradicijomis ir kūrybišku pasakojimo menu. Pasakų personažai kartu su dalyviais, naudodami smėlį, pieštukus, žaislus ir kitas priemones, kūrė įvairias kalėdines istorijas, kurios suteikė daug džiaugsmo ir puikių emocijų edukacijos dalyviams.

Bibliotekos archyvo nuotraukos

 

Komentarai

Skip to content