Pirmieji „Socialinio recepto“ dalyviai

Akcija
2023-05-03 / 2023-05-03
Biblioteka

Gegužės 3 d. įvyko pirmosios iniciatyvos „Socialinis receptas“ veiklos Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Šiais metais biblioteka prisijungia prie Sveikatos apsaugos ministerijos įgyvendinamos iniciatyvos ir kviečia vienišus, bendravimo ar turiningo laisvalaikio veiklų pasigendančius šiauliečius senjorus dalyvauti bibliotekos siūlomuose užsiėmimuose. Bibliotekos kultūrinėse veiklose senjorai greitai randa bendraminčių, naujų pažinčių ir tiesiog gerą nuotaiką. O su gera nuotaika ateina ir gera sveikata!

Pirmieji Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje apsilankę senjorai pasirinko ŠAVB Knygos grafikos centro siūlomą edukacinį užsiėmimą „Vienas atspaudas“, kurio metu dalyviai susipažino su monotipija – spaudos technologija, kuria yra sukuriamas tik vienas atspaudas. Šią kūrybos formą lengva išmokti bet kurio amžiaus žmogui. Be to, ji suteikia daug galimybių eksperimentuoti. Tuo įsitikino pirmieji senjorai, monotipijos technika susikūrę savo unikalų knygos ženklą – ekslibrisą.

Daugiau ŠAVB siūlomų veiklų.

Kaip prisijungti prie „Socialinio recepto“ iniciatyvos?

  • Savarankiškai arba su gydytojo, draugų ar artimųjų pagalba užpildykite nesudėtingą registracijos formą internete (REGISTACIJOS FORMA) arba susisiekite su programos koordinatore Šiaulių visuomenės sveikatos biuro specialiste Monika Juknyte, tel. 8 672 50 620, el. p. stiprinimas@sveikatos-biuras.lt.
  • Užsiregistravus su Jumis susisieks „Socialinio recepto“ koordinatorė ir papasakos, kokios šiuo metu yra prieinamos kultūros, sveikatingumo, neformaliojo švietimo ar kitos veiklos Šiaulių mieste.
  • Prireikus Jūsų koordinatorė pagelbės užsiregistruoti, informuos veiklos organizatorius ir kt., kad galėtumėte dalyvauti pageidaujamose veiklose.
  • Dalyvaukite ir mėgaukitės!

Dalyvavimas „Socialinio recepto“ iniciatyvos veiklose yra nemokamas. 2023 m. sudaryta galimybė dalyvauti tik Klaipėdos rajono, Kauno, Šiaulių ir Vilniaus miestų gyventojams. Visų veiklų gidą minėtuose miestuose galite rasti ČIA.

I. Slonksnytės nuotr.

Komentarai

Skip to content