Šiauliečiai išbandė edukacinį interaktyvų žaidimą „Dėk į kojas!“

Projektas
2021-09-26 / 2021-09-26
Kraštotyros

Rugsėjo 17–26 dienomis, per „Europos paveldo dienas“, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka organizavo interaktyvų žaidimą „Dėk į kojas!“. Šią projekto Edukaciniai interaktyvūs istorinės atminties puoselėjimo instrumentai: „Dėk į kojas!“ metu kuriamą interaktyvią edukaciją dalyviai išbandė pirmą kartą.

Žaidimas puoselėja Šiaulių krašto knygnešystės, lietuviškos spaudos ir lietuvių kalbos istorinę atmintį. Ši pramoga taip pat skatina aktyviai ir turiningai leisti laiką gryname ore. Jį žaisti paprasta – tereikia į išmanųjį įrenginį atsisiųsti „Actionbound“ programėlę ir, nuskenavus pateiktą QR kodą, sekti knygnešių keliais po Šiaulių miestą.

Žaidimą „Dėk į kojas!“ išbandė ir šiaulietė Greta su dukrele Agile. Moteris džiaugiasi, kad Šiauliuose daugėja intelektualių pramogų, kurias galima išbandyti kartu su šeima leidžiant laiką lauke. „Rekomenduoju visiems pabandyti, juk ir patogų laiką galima pasirinkti, ir naujų dalykų apie savo miestą sužinoti“, – dalyvauti visus ragino Greta. Linksmuolei Agilei labiausiai patiko užduotys, kurias reikėjo atlikti kelionės metu, ir, žinoma, prizai-siurprizai.

Ievos Slonksnytės nuotr.

Europos Tarybos programos „Europos paveldo dienos“ renginys.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

Komentarai