Pyragų diena bibliotekoje

Renginys
2017-11-06
Bibliotekos II aukštas

Lapkričio 6-ąją Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka skelbė Pyragų dieną. Nuo pat ryto bibliotekos lankytojai buvo vaišinami subtiliausių skonių ir išvaizdos darbuotojų keptais gardumynais, arbata ir kviečiami aukoti TV3 „Išsipildymo akcijai“.

Nors pyragų iškepta daug, artėjant vakarui ant stalų liko tik saldžių trupinių saujelė. Užtat akcijos taupyklėje sukaupti 166 eurai. Ši suma bus pervesta į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą.

Biblioteka TV3 inicijuotoje akcijoje aktyviai dalyvauja jau kelinti metai. Kasmet prie labdaringos veiklos prisijungia nemažai bibliotekos darbuotojų ir lankytojų, o paramos pavyksta surinkti net po kelis šimtus eurų.

Šiais metais akcijoje dalyvavo mažiau žmonių (apie 50) ir paaukota šiek tiek mažiau lėšų nei įprastai, tačiau pati akcija sulaukė didelio palaikymo. Bibliotekininkės vėl noriai kepė pyragus, juos noriai pirko mokyklinio amžiaus jaunimas ir garbaus amžiaus senjorai, apsilankę tą dieną bibliotekoje. Dosnūs buvo ir patys darbuotojai.

Pyragai suvalgyti, o geri darbai dar bus padaryti. Dėkojame visiems už gerumą ir kviečiame būti jautrius ir dosnius ne tik per akcijas.

Laimos Juzulėnienės inf.
Ievos Slonksnytės nuotr.

Komentarai

Skip to content