Atidaryta ŠAVB Jaunimo ir edukacijų erdvė!

Renginys
2022-09-30 / 2022-09-30
Jaunimo ir edukacijų erdvė

Rugsėjo 30-osios vakarą Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje atidaryta Jaunimo ir edukacijų erdvė, kurioje nuo šiol Šiaulių miesto jaunimas ras sau erdvę organizuoti protmūšius ir stalo žaidimus, savarankiškai ar su biblioteka kurti naujus projektus, organizuoti klubus bei stovyklas, filmų peržiūras, kūrybines dirbtuves ar tiesiog turiningai leisti laisvalaikį.

Jaunimo ir edukacijų erdvės atidarymas prasidėjo šia proga organizuotu orientavimosi žaidimu „Sustabdyk Armagedoną“, kuriame dalyvavo net 13 komandų. Jos varžėsi dėl gudriausiųjų, greičiausiųjų ir apsukriausiųjų vardo. Jaunuolių komandos pasistengė išgelbėti biblioteką nuo artėjančio Armagedono – bibliotekos erdvės prisipildė entuziastingo klegesio ir pergalingų šūksnių, iš vieno taško į kitą bėgiojančių ir bibliotekos erdvių planus nagrinėjančių dalyvių. Orientavimosi žaidimo painus labirintas sukėlė sunkumų visiems, tačiau Armagedono buvo išvengta, o trys greičiausios komandos („P1“, „Godele12“ ir „Yaclos“) buvo iškilmingai apdovanotos bibliotekos įsteigtais prizais.

Erdvės atidarymą pradėjo ir visą vakarą gerą nuotaiką skleidė šiauliečių grupės „Medetkos“ (Domas Visockis (elektrinė gitara), Jonas Tamašauskas (vokalas, bosinė gitara), Arnas Dirmontas (elektrinė gitara) ir Orestas Šarauskas (būgnai)) atliekama roko muzika. Vakarą vainikavo šventinis tortas, kitos vaišės, siurprizai ir pokalbiai.

Jaunimo ir edukacijų erdvės atidarymo metu biblioteka ir Jaunimo ugdymo saviraiškos ir pilietiškumo organizacija pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir ateityje plės bendrų veiklų ir paslaugų spektrą, kad jaunimas naujojoje erdvėje rastų dar daugiau naudingos veiklos.

 

T. Pauliuščenkos ir P. Andruškevičiaus nuotr.

Komentarai

Skip to content