Sąmoningumo namai „Valandėlė sau“ – terapiniai pašnekesiai ukrainiečiams

Informacija
Biblioteka

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su Vilniaus universiteto Šiaulių akademija, jau pradėjo organizuoti sensorinius skaitymus ukrainiečių vaikams (nuoroda), kurie tampa puikia terapija – padeda nusiraminti, gerina emocinę būklę, skatina bendrauti su bendraamžiais, lavina vaizduotę ir sensorinį suvokimą.

Šių vaikų mamoms ir kitiems suaugusiesiems, kurie ne savo noru pasiekia mūsų šalį, taip pat reikalinga vieta ir draugija, kurioje būtų lengva išsikalbėti ir pasidalyti išgyvenimais. Bibliotekos draugai sąmoningumo namai „Valandėlė sau“ siūlo būdą, kaip tai padaryti – kartu su iš Ukrainos atvykusia psichologe Svitlana ir Šiaulių miesto tarybos nariu Gediminu Beržiniu kartą per savaitę kvies į „Valandėlę sau“ tuos, kurie nori papasakoti savo istoriją. Papasakoti ją tam, kad išleistų lauk krūtinę apėmusį skausmą. G. Beržinis: „Vieną kartą per savaitę bursime ukrainiečių bendruomenę kaip šeimą, kurie mūsų padedami padės vieni kitiems. Padės priprasti, suprasti, priimti, nurimti… Jei turite kontaktą su žmonėmis, kuriems šie susitikimai gali duoti naudos – praneškite jiems apie mus, pasidalykite šia žinute. Mes čia, esame pasirengę padėti. Juk visi kartu mes galingesni nei po vieną.“

Informacija teikiama tel. 867700133 (Ernesta)

Stoties g. 5a, Šiauliai

————————————-

Привіт! Запрошуємо українців на теплі зустрічі „Моя історія“, які відбуваються у колі однодумців. Кожен, хто завітає до нас матиме можливість розповісти свою історію переселенця, того, хто рятує своїх діток, своє життя заради майбутнього маленьких українців й україночок (за філіжаночкою ароматного чаю або кави й смаколиків).

Запрошуємо у нашій компанії знайти підтримку, а також корисно й цікаво провести час, відчути затишок. Ми не одні, ми велика сім’я України.

Зустріч організовують: добре серце Шяуляя Гедімінас, добродушна Обізнаність домовласника Ернеста Неманьєне і переселенка з України Світлана.

Чекаємо кожного з вас щосереди з 12.00 до 14.00. Вхід вільний.

Стотиес 5a, Шяуляй

Komentarai

Skip to content