„Kiemai“ 2020. Vaizdo įrašai

Renginys
2020-08-18 / 2020-08-18
Biblioteka

Šiais metais vėl susitikome Šiaulių miesto ir rajono daugiabučių namų kiemuose, kuriuose laukė dar smagesni pokalbiai ir diskusijos su aktoriais, televizijos laidų vedėjais, rašytojais ir keliautojais.

Projektas „KULTŪRA ANT SLENKSČIO: KULTŪRINĖ KIEMŲ INTERVENCIJA“ („Kiemai“) 2019 m. susilaukė ypatingo susidomėjimo ir sėkmės – renginių ciklas į daugiabučių kiemus pritraukė mases šiauliečių ir miesto svečių, o Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešajai bibliotekai buvo įteikta Šiaulių miesto savivaldybės premija už geriausią metų kultūrinės edukacijos projektą Šiauliuose.

2020 m. projektas grįžo su dar daugiau idėjų ir pramogų šiauliečiams – nauji diskusijų dalyviai, naujos pokalbių temos ir nauji kiemai!

Čia rasite visų 4 „Kiemų“ renginių tiesioginių transliacijų vaizdo įrašus, kuriuos galite peržiūrėti, jei praleidote kurį nors iš renginių:

Paskutiniuose KIEMUOSE šiandien pokalbiui Talšos g. 4 kieme susitinka keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius!Triukšmą kelia Kieno Mishke Kankorezhiai!

Posted by Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka on 2020 m. rugpjūčio 18 d., antradienis

Rugpjūčio 18 d. Talšos g. 4 kieme, (Centre) kalbinome keliautojus, žurnalistus, prodiuserius Martyną Starkų ir Vytarą Radzevičių.

Besirenkančius į renginį sveikino grupė „Kieno Mishke Kankorezhiai“.

RENGINIO AKIMIRKOS


KIEMAI jau Gardino g. 7!

Posted by Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka on 2020 m. liepos 23 d., ketvirtadienis

Pirmasis „Kiemų“ susitikimas įvyko liepos 23 dienos vakare Gardino g. 7 kieme (Pietiniame). Publikos laukė ir intriguojančia tema „Humoras, kaip (iš)gyvenimo forma“ diskutavo Lietuvoje gerai žinomi žmonės – vertėjas, humoristas, televizijos laidų vedėjas Paulius Ambrazevičius ir žurnalistas, laidų ir renginių vedėjas Rimas Šapauskas. Diskusiją moderavo režisierius Paulius Ignatavičius.

Besirenkančius į renginį sveikino grupė „The Phonic Strings“.

RENGINIO AKIMIRKOS


Žeimių g. 8 A kieme šiandien susitinka aktorė Ineta Stasiulytė ir rašytoja Jurga Tumasonytė

Posted by Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka on 2020 m. liepos 30 d., ketvirtadienis

Liepos 30 d., 17.30 val. Žeimių g. 8A kieme (Ginkūnai) susitiko aktorė Ineta Stasiulytė ir rašytoja Jurga Tumasonytė, kurios kalbėjosi intriguojančia tema „Moterys ir kitos stebuklingos būtybės“.

Besirenkančius į renginį sveikino atlikėja Gabija Lukrecija Petrauskaitė.

RENGINIO AKIMIRKOS


Grinkevičiaus g. 18 savaitgaliauja kieme su gamtos fotografu Mariumi Čepuliu ir žurnalistu, keliautoju Liudu Dapkumi!

Posted by Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka on 2020 m. rugpjūčio 7 d., penktadienis

Rugpjūčio 7 d. V. Grinkevičiaus g. 18 kieme, (Pietiniame mikrorajone) su diskusija „Milžinų batai“ šiauliečių laukė laukė gamtos fotografas Marius Čepulis ir žurnalistas, keliautojas Liudas Dapkus. bei atlikėja Elzė Urbietytė.

RENGINIO AKIMIRKOS

 

Nepraleisk progos pasikalbėti taip, kaip seniai nesikalbėjome – savo miesto kieme!

Komentarai

Skip to content