ŠKM 2023. Literatūrinis mergvakaris

Knygų mugė
2023-11-14 / 2023-11-14
Didžioji skaitykla

Lapkričio 14 d., antradienį, 18 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Didžiojoje skaitykloje (III a.) vyks susitikimas su lietuvių meilės romanų rašytojomis Simona Šara, Kamile Birge, Lavisa Spell, Ieva Vill, Aleksandra M. Aiste ir knygų apžvalgų tinklaraštininke „Lilit istorijos”.

Žiūrovų taip pat lauks muzikiniai saksofonisto Manto Kalinauskio intarpai.

 

Dalyvių prisistatymai:

Simona Šara. Esu rašytoja, Simona Šara. Gyvenu, dirbu ir kūriu Kražiuose. Atrodo, pusę savo amžiaus braidžiau tamsoje ir tik atsikėlusi gyventi į nuostabų istorinį miestelį, atėjus dirbti į kultūros sritį, atradau šviesą, grįžau į save ir radau ilgai ieškota vietą po saule. Šiuo metu į gyvenimą planuoju išleisti ketvirtą romaną, o galvoje sukasi dar aibė naujų idėjų. Kokie žodžiai geriausiai apibūdina mano asmenybę? „Netobula darna arba nepriekaištinga betvarkė“. Kodėl taip? Sužinosime susitikus bei dar daug kitų įdomių, o gal ir pikantiškų faktų.

Kamilė Birgė. Esu laisvalaikiu rašanti IT specialistė. Gyvenu su keturiais vyrais, tad šiek tiek nusimanau apie vyrų psichologiją. Svarbiausia jiems – pavalgyti. Rašymas man – tai pabėgimas nuo kasdienybės, o mano vyrui – ramybės valandėlės. Esu dviejų meilės romanų autorė. Knyga „Kasdien vis labiau“ 2020 m. buvo viena iš skaitomiausių bibliotekose, o „Nuodėmės, kurios gyvena tarp mūsų“ buvo gavusi tokius titulus, kaip skandalingiausia ir nuodėmingiausia knyga. Netrukus pasaulį išvys knyga apie charizmatišką gydytoją Henriką, kuris neturi nieko bendro su daktaru Henriku. Knyga turėtų pasirodyti dar metų gale.

Lavisa Spell. Esu Lavisa Spell ir rašau knygas apie meilę. Mėgaujuosi kūryba ir tikiuosi, kad skaitytojas taip pat mėgaujasi keliaudamas mano knygos puslapiais. Siekiu, kad ta kelionė būtų magiška, romantiška, skatintų šypsotis. Didžiausias komplimentas, kai skaitytojai pasako, kad perkaičius lieka labai geras jausmas.

Aleksandra M. Aistė. Rašymas – mano hobis, kurį atradau labai seniai, tik daug metų buvau apleidusi. Esu informacinių technologijų specialistė, su šeima gyvenu Kaune. Mėgstu keliauti, pažinti kitas šalis ir kultūras, dievinu senus miestus, domiuosi istorija. Nuo vaikystės esu įsimylėjusi Prancūziją, meilė šiai šaliai atsispindi ir mano kūryboje. Esu parašiusi dvi romantiškas istorijas – „Vieną kartą Prancūzijoje…“ ir „Nekenčiu Paryžiaus“, trečias romanas – istorija su mistikos prieskoniu – pakeliui.

Ieva Vill. Esu Ieva Vill, instagrame geriau žinoma „knygų užburtosios“ vardu. Šių metų vasarį „Alma Littera“ leidykla išleido mano pirmąjį romaną „Pažadink mane“. Tikiuosi, kitais metais mano antroji knyga išvys dienos šviesą ir galėsiu skaitytojams padovanoti šmaikščią, jautrią istoriją. Beje, antroje knygoje sutiksite pirmosios veikėjus!

 

Renginys NEMOKAMAS.

Šis renginys – Šiaulių knygų mugės programos dalis. Visą Šiaulių knygų mugės programą rasi interneto svetainėje https://siauliuknygumuge.lt/.

 

Šiaulių knygų mugę finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

Pagrindinis informacinis rėmėjas – Lietuvos radijas ir televizija.

Partneriai ir rėmėjai: Šiaulių turizmo ir informacijos centras, „Owexx“, „Saulės dukros“, Šiaulių televizija„Etaplius.lt“, „Miesto naujienos“, „Literatūra ir menas“, „Saulės radijas“„Rūta“„Busturas“, „Kavos draugas“, „Vainikėlis“, „Comco“, „Desertų dirbtuvės“, Šiaulių kino meno klubasLietuvių gestų kalbos vertimo centras.

Draugai: Šiaulių PPC „Akropolis“„GORILA reklama“, „Sapiegos klinika“, „Lonas“, „glasses on“.

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose medijose.

Komentarai

Skip to content