Tarptautinę vaikų gynimo dieną švęskime kartu!

2022-06-01 / 2022-06-01

Jau daugiau nei 70 metų visame pasaulyje vasara pradedama prasminga švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. 1949 metais Tarptautinės moterų federacijos sesijoje buvo įteisinta Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena, o pirmą kartą ji paminėta 1950 metais. Tarptautinė vaikų gynimo diena – tai priminimas pasaulio visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises bei vaikų orumą ir vertingumą. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę. Tokioje visuomenėje vaikų balsas turi būti išgirstas ir į jį rimtai reaguojama.

Savo jaunuosius lankytojus ir jų tėvelius kviečiame šią dieną praleisti kartu su Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąja biblioteka!

 • Visą birželio 1 dieną! Lauko stalo žaidimas ir „Actionbound“ turnyras „Dėk į kojas!“.
  Skenuokite stende prie bibliotekos pateiktą QR kodą ir keliaukite knygnešių keliais sekdami nuorodas išmaniajame įrenginyje. Komandos, kurias sudarys ne mažiau kaip 4 asmenys ir surinks ne mažiau kaip 1 200 taškų, bus apdovanotos specialiu prizu – stalo žaidimu „Dėk į kojas!“.
  Starto vieta – aikštelė prie įėjimo į Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros skyrių (po paradiniais laiptais, Aušros al. 62, Šiauliai).
 • 11.00–16.00 val. „Žaidimų pievelė“.
  Kviečiame vaikus jų tėvelius pasimėgauti pavasariniu oru ir parke ant vejos išbandyti stalo žaidimus, pažaisti įvairiais lauko žaislais.
  Vieta – žalia veja prie Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos (Aušros al. 62, Šiauliai), šalia įėjimo į parką.
 • 13.00–16.00 val. Mažųjų šiauliečių pagerbimo šventė „Aš – mažasis šiaulietis“.
  Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka jungiasi prie „Rūtos“ šokolado muziejaus organizuojamų saldžių atrakcijų ir kviečia susikurti ypatingai „saldų“ ekslibrisą!
  Vieta: Vilniaus g. bulvaras (Mūsų edukaciją rasite Vilniaus g. 126 prie „Meno arkos“).
 • 15.00 val. Komandinio formavimo žaidimas „Vienas už visus, visi už vieną“.
  Komandinio formavimo žaidimas – tai aktyvi ir kūrybiška veikla gryname ore naudojant žemutinių technologijų virves ir strateginius komandinius žaidimus.
  Į komandinio formavimo žaidimą registruojamos 10–15 asmenų grupės. Dalyvavimo sąlyga – patogi apranga. Dalyvių amžius – nuo 12 metų.
  Registracija: (8 41) 43 34 68, el. paštas g.jazdauskas@savb.lt.
  Vieta: centrinis parkas prie Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos (Aušros al. 62, Šiauliai).

VISI RENGINIAI NEMOKAMI!

Komentarai

Skip to content