Vasaros darbo mugė „Darbavasaris“

Akcija
2023-05-03 / 2023-05-03
Biblioteka

Gegužės 3 d. popietę į biblioteką sugūžėjo Šiaulių miesto moksleiviai, kuriuos, artėjant vasaros atostogoms, Šiaulių regioninis karjeros centras kvietė į vasaros darbo mugę „Darbavasaris“.

Mugėje dalyvavo darbdaviai, siūlantys laisvas darbo vietas jaunimui įsidarbinti vasarą Šiaulių mieste ir rajone, Lietuvos pajūryje. Šiaulių miesto ir rajono savivaldybių Jaunimo reikalų koordinatoriai, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos darbuotojai, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai pristatė jaunimo užimtumo programas mieste ir rajone, savanorystės programas, užimtumo vasarą galimybes viešose Šiaulių miesto ar rajono įstaigose.

Valstybinės darbo inspekcijos ir Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovai konsultavo jaunuolius darbo teisės bei mokesčių klausimais, pristatė saugaus darbo sąlygas, verslo vystymo nuo 14 metų galimybes.

Regioninio karjeros centro karjeros specialistės taip pat konsultavo mokinių atsineštus CV, parodė, kur, kokioje sistemoje ir kaip ieškoti darbo nepilnamečiams ir jaunimui.

I. Slonksnytės nuotr.

Komentarai

Skip to content