Pristatyta Živilės Povilaitytės-Buzaitės knyga „Viskas dėl angliavandenių“

Renginys
2024-06-06 / 2024-06-06
Didžioji skaitykla

Birželio mėnesį prasidėjo projekto „Sveikatos akademija bibliotekoje“ veiklos, kuriose kviečiame šiauliečius domėtis savo fizine ir emocine sveikata.

Bendradarbiaujant su mitybos, sporto specialistais, terapeutais, rašytojais ir kitų sričių profesionalais, visą vasarą Jus kviesime į nemokamas paskaitas, edukacijas, diskusijas, knygų pristatymus bei praktinius užsiėmimus įvairioms amžiaus grupėms.

Pirmos savaitės tema – „Dietos: pažadai ir realybė“. Šią savaitę dėmesį skyrėme maistui. Kaip jį suprasti? Kokius sveikus produktus pasirinkti? Koks maistas pavojingas, o koks naudingas sveikatai?

Birželio 6 d. bibliotekos Didžiojoje skaitykloje vyko Živilės Povilaitytės-Buzaitės knygos „Viskas dėl angliavandenių“ pristatymas.

Susitikimo metu Živilė pasakojo apie sveiką maistą ir santykį su juo, svorio reguliavimą ir kaip išlikti sveikiems.

Jos knyga – tai ne eilinis leidinys apie dietas, kuris galiausiai padės suprasti, kodėl tunkame ir dėl ko sergame. O visų svarbiausia – knyga patars, kaip nesunkiai sukontroliuoti kūno svorį bei užsitikrinti gerą savijautą kartą ir visiems laikams!

Knyga skirta:

  • linkusiems persivalgyti ar varginamiems priklausomybės tam tikriems maisto produktams;
  • su savo svoriu kovojantiems asmenims;
  • antsvorio turinčių bei nutukusių vaikų tėvams (globėjams);
  • tiesiogiai ar netiesiogiai kenčiantiems nuo lėtinių ligų: diabeto, širdies ir kraujagyslių ligų, vėžio, neurodegeneracinių sutrikimų;
  • visiems, norintiems gilinti savo žinias apie sveiką gyvenseną;
  • siekiantiems ilgaamžiškumo ir jaunystės išsaugojimo natūraliais būdais.

„Skaitydama knygas, analizuodama mokslinius straipsnius ir tyrimus, nuolat ieškojau atsakymų, kaip emociniai, fiziniai, ekonominiai bei socialiniai veiksniai prisidėjo prie mano ir mūsų visų svorio svyravimų bei sveikatos sutrikimų. Šių žinių dėka išmokau nebekovoti su savo svoriu, bet jį kontroliuoti. Rūpinimasis savimi tapo džiuginančiu ir drauge užkrečiamu gyvenimo būdu. Todėl drąsiai galiu pasakyti, jei man pavyko be sunkumų pažaboti augančius kilogramus ir dėl to prastėjančią sveikatą – neabejotinai pavyks ir jums!“ – teigia Živilė Povilaitytė-Buzaitė.

Šią knygą galite rezervuoti ir skaityti mūsų bibliotekoje iBiblioteka

Projektą „Sveikatos akademija bibliotekoje“ finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.

 

Ievos Slonksnytės nuotr.

 

Komentarai

Skip to content