Norite naudotis EBSCO EDS paieška?

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka naudojasi EBSCO EDS paieška (integruota pirmajame bibliotekos svetainės puslapyje), kuria galima ieškoti informacijos ne tik visose prenumeruojamose duomenų bazėse, bet ir atvirosios prieigos ištekliuose. Šia galimybe gali naudotis visi, turintys LNB skaitytojo pažymėjimą. Jei neturite – galite užregistruoti savo turimą LIBIS pažymėjimą arba jį įsigyti nuotoliniu būdu.

Siūlome pasidomėti,  kaip galite pasinaudoti šia paslauga ir Jūs:

Nacionalinės bibliotekos vartotojams siūloma paslauga – prisiregistravus su vienu slaptažodžiu, galima naršyti Nacionalinės bibliotekos prenumeruojamas užsienio ir terminuotos prieigos duomenų bazes ne bibliotekoje.
Duomenų bazės, kuriomis galima naudotis ne bibliotekoje, pažymėtos piktograma  Bibliotekos vartotojai gali naudotis namie.

Slaptažodžiai suteikiami per 24 val., išskyrus savaitgalius, švenčių dienas ir nenumatytus atvejus, kai biblioteka nedirba.

Jeigu esate Nacionalinės bibliotekos vartotojas ir norite naudotis siūloma paslauga, registruokitės el. paštu e-info@lnb.lt (laiške parašykite savo vardą, pavardę, Nacionalinės bibliotekos skaitytojo pažymėjimo numerį ir savo el. pašto adresą). Jums bus suteiktas slaptažodis ir išsiųsta prisijungimo instrukcija. Jeigu dar nesate Nacionalinės bibliotekos vartotojas, bet turite galiojantį bendrą LIBIS skaitytojo pažymėjimą, užsiregistruoti LNB bibliotekoje galite prisijungę prie portalo www.ibiblioteka.lt ir atlikę šiuos veiksmus:

1. Atsivėrusiame lange įveskite savo pažymėjimo numerį ir slaptažodį (slaptažodis yra Jūsų pavardė, jeigu nekeitėte).
2. Sėkmingai prisijungę pelės mygtuku paspauskite ant savo vardo ir pavardės – pateksite į langą Mano profilis.
3. Pasirinkite eilutę Peržiūrėti bibliotekų sąrašą.
4. Atsivėrusiame lange pateikiamas bibliotekų, kuriose esate prisiregistravęs, sąrašas. Pasirinkite nuorodą Registracija naujoje bibliotekoje.
5. Atsivėrusiame lange pažymėkite bibliotekas, kuriose norite užsiregistruoti. Šiuo atveju – Nacionalinę biblioteką.
6. Atlikę nurodytus veiksmus, registruokitės el. paštu e-info@lnb.lt (laiške parašykite savo vardą, pavardę, pažymėjimo numerį ir savo el. pašto adresą). Jums bus suteiktas slaptažodis ir išsiųsta prisijungimo instrukcija.

 
Skip to content