Trumpalaikė vaikų priežiūra

Trumpalaikės vaikų priežiūros ir edukacijos centras „Kibi ribi“ – tai visiškai nauja Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos teikiama nemokama paslauga mažamečių vaikų turinčioms šeimoms. Šiaulių mieste tokių nemokamų trumpalaikės vaikų priežiūros paslaugų sunku rasti, o tėveliams kartais atsiranda skubių reikalų ar veiklų, kurios mažiesiems visai neįdomios. Todėl nuspręsta bibliotekoje teikti trumpalaikės vaikų priežiūros paslaugas, kad tėvai turėtų šiek tiek laisvo laiko susitvarkyti savo reikalus, ateiti į biblioteką ir ramiai išsirinkti knygą, sudalyvauti renginyje, kol mažieji žaidžia prižiūrimi bibliotekos darbuotojų.

Kam skirta? „Kibi ribi“ centro paslaugomis gali naudotis visi bibliotekos skaitytojo pažymėjimą turintys suaugę lankytojai ir jų 4–7 metų vaikai. Jei skaitytojo pažymėjimo neturite, galite jį įsigyti II aukšte esančioje bibliotekos registratūroje.

Kaip veikia? „Kibi ribi“ centras veikia antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 13 iki 19 valandos. Ilgiausias laiko tarpas, kuriam galite palikti savo vaiką mūsų bibliotekos darbuotojų priežiūrai, yra 3 valandos. Vienu metu centras priima ne daugiau kaip 10 vaikų. Iš anksto užsiregistruoti pageidaujamu laiku ir patikrinti centro užimtumą galite internetiniame puslapyje www.kibiribi.savb.lt.

Ar tai kainuoja? Ne, ši paslauga yra nemokama.

Ką dar svarbu žinoti? Visiems susidomėjusiems rekomenduojame susipažinti su Trumpalaikės vaikų priežiūros ir edukacijos centro „Kibi ribi“ naudojimosi taisyklėmis. Į kilusius klausimus mielai atsakysime ir telefonu (8 41) 37 17 30 arba elektroniniu paštu kibiribi@savb.lt.

„Kibi ribi“ centro veiklą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Lauksime atvykstant!

I. Slonksnytės nuotr.

 
Skip to content