Keliaujančios kūrybos ir laisvalaikio dėžutės šeimoms

Keliaujanti dėžutė

Keliaujančios kūrybos ir laisvalaikio dėžutės šeimoms – tai nemokamai į namus išduodami laisvalaikio ir edukacinių priemonių komplektai, skirti turiningam ir smagiam Jūsų šeimos laikui kartu. Rinkinių dėžes sudaro knygos, stalo žaidimai, galvosūkiai, kūrybiniai rinkiniai supažindinantys su menu ir kultūra, kūrybinės užduotys, parengtos pagal skirtingas meno rūšis: literatūrą, dailę, muziką, teatrą ir šokį.

Kuriam laikui galima pasiskolinti? Rinkiniai išduodami ne daugiau kaip 30 kalendorinių dienų laikotarpiui. Paslauga galima naudotis kelis kartus, nes visų trijų rinkinių turinys yra skirtingas.

Kaip rezervuoti? Rinkinius rezervuoti gali visi suaugusieji, turintys Bibliotekos skaitytojo pažymėjimą ir sutinkantys su rinkinių skolinimosi ir naudojimo taisyklėmis. Rinkinius rezervuoti galima tel. (8 41) 52 37 59 arba el. p. g.cariene@savb.lt

Kaip bus išduodami rinkiniai ir kaip juos vėliau grąžinti? Rinkiniai išduodami ir grąžinami Vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje (lankytojai aptarnaujami: I–V 11.00–19.00 val., VII 10.00-17.00 val.).

Ant dėžučių rasite specialius QR kodus, kuriuos nuskenavus, rasite prieigą į dėžutės turinio mokomają vaizdo medžiagą.

Projektą iš dalies finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.

_____________________________________________________________________________________________________________________

Pasaka dėžutėje

Teatro dėžutėje galima rasti K. Savickytės-Damanskienės knygą kaip kurti pasakas, pasakų knygą „Trys paršiukai“, lėlės, su kuriomis galima vaidinti ir kitus lavinamuosius žaidimus. 

 dezute

Tavo muzika

Mėgstantys muziką ir šokį gali rinktis muzikos temos dėžutę, kurioje galima rasti ne tik muzikos instrumentų, bet ir kompaktinių diskų, grojančių knygelių.

dežute

 

Rūko pabaisa

Literatūros dėžutė vadinasi „Rūko pabaisa“, kurią pristato rašytojas Tomas Dirgėla. Paslaptinga ir kviečianti atrasti literatūros pasaulį, susipažinti su naujomis dailės technikomis. Dėžutėje yra knygelių mažiesiems ir vyresniems vaikams, įvairūs lavinamieji ir stalo žaidimai.

dėžutė